המשימה שלנו

ב- Interade Supplies, אנו מציעים שירותי אאוטסורסינג אדריכליים וכלליים איכותיים, ברי השגה, ומותאמים עבור כל אחד מלקוחותינו. אנו מתגאים באיכות, מהירות ובסטנדרטים המקצועיים של עבודתנו. אנחנו משתמשים בכישורינו, יחד עם שנים רבות של נסיון, על מנת לעזור לך להרחיב את העסק שלך הרבה מעבר לציפיות שלך.

הסיפור שלנו

Interade Supplies נוסדה ע"י אלכסנדר רובנר, עם חזון ברור: לספק היצע רחב של שירותי אאוטסורסינג מקצועיים, ולאפשר לחברות להתמקד בצורה בלעדית בגידול והרחבה של עסקיהן. מאז, Interade התרחבה והפכה לחברה בינלאומית. עם לקוחות מרוצים ברחבי העולם, Interade Supplies חוותה הצלחה גדולה בזכות הצוות המוכשר, האתיקה המקצועית והאמינות.

Interade Supplies היא חלוצה במתן פתרונות אאוטסורסינג אדריכליים וכלליים, תחת קורת גג אחת. הצוות שלנו מורכב מאדריכלים מקצועיים, מעצבים, מהנדסים וטכנאי CAD המתמקדים בהפקה של תוצאות איכותיות תחת מסגרות זמן קצרות

באמצעות השילוב הנכון של כישרון ומומחיות בתחום, יצרנו תהליך רציף וחלק עבור אאוטסורסינג CAD אדריכלי ושירותי אאוטסורסינג של BIM ללקוחות ברחבי העולם.

מה אנחנו עושים

ההבדלים שלנו

לעשות את זה בדרך שלך

אנשי המוצר שלנו, עוזרים לייצר חווית דיגיטליות מובילות, בצורה אסטרטגית ובאמצעות הבהרת מטרות והנעה להסכמה סביב ערכים מוגדרים.

כישורים

מומחי הפנים שלנו מספקים יתרונות רבים עבור לקוחותינו, כולל נקודת תקשורת יחידה, לוחות זמנים מצומצמים, תקציבים מובטחים, ושיפור האיכות העיצובית של הפרויקט.

אמינות

Interade Supplies ידועה באמינות שלה, באחראיות, ובאפשרות להיות תלוי בשירותים שאנו מציעים. אנו מתגאים ביכולת לקיים את הצד השלנו, ולהשלים פרויקטים בהתאם ללוחות הזמנים, ובאופן עצמאי מהנסיבות.

מיקוד

אין לנו גישה אחת עבור כולם. מכיוון שכל פרויקט או ולקוח עומד בפני אתגרים שונים, אנו מתאימים את הפתרונות שלנו ביחס למטרות והשאיפות האישיות של כל לקוח.

מחויבות

המחויבות שלנו למצוינות מהווה את היסוד של החברה שלנו. החל מהנהגת הפרויקטים, האופן שבו בעלי המקצוע עובדים יחדיו ועם הלקוחות, ועד לשותפים האסטרטגים שלנו.

יעילות

אנו יודעים כמה זמן הוא מצרך יקר עבור כל אחד ואחד מלקוחותינו. הצוות שלנו מספק את העבודה באופן יעיל ומהיר, וכל זאת, מבלי להקריב את איכות המוצר.

תשוקה

הדחף שלנו להצליח הוא ערך ליבה בחברה, דבר שכל בעלי המקצוע שלנו חולקים ופועלים על פיו. יש לנו תרבות של מצוינות המניעה את החדשנות המתמדת, עבודת הצוות ושיתופי הפעולה שלנו.