Group 2 Created with Sketch.

פתרונות האאוטסורסינג האדריכליים שלך

בונים את ההצלחה שלך

השירותים שלנו

אנו עובדים עם חברות אדריכליות גדולות ומספקים שירותים לקהל הלקוחות שלנו מרחבי העולם.

הטמעת שיטת BIM

תוכנות Revitו – ArchiCAD

BIM היא הרבה יותר מהדמיית תלת מימד. השיטה מספקת תהליך מלא ליצירה וניהול של פרויקט בנייה מ-א' עד ת'. Revit ו- ArchiCAD הן בעלות יכולות ייצוא עמידות וחזקות. כל תוכנה יכולה להפיק תמונות פוטו-ריאליסטיות של החלקים החיצוניים והפנימיים של הפרויקט שלך, ושתיהן בעלות היצע רחב של כלים המאפשרים לך לבצע כיוונים עדינים ולהגיע לתוצאה אופטימלית.

שרטוט והמרה

Autocad/2D CAD

אנו משתמשים בתוכנות עוצמתיות של Autocad בשביל להפוך מיקרופיש ישן או שרטוט נייר בדו מימד ליצירות מופת דיגיטליות. המומחים שלנו מסוגלים להמיר ולשרטט מחדש טיוטות שנעשו ביד, שרטוטים מקוריים ישנים, או ניירות סרוקים ולהפוך אותם לשרטוטי CAD מדויקים בהתאם לדרישות ספציפיות.

הדמיות תלת מימד

הלקוחות שלנו הם בעלי חזון, ואנו מביאים את הרעיונות שלהם לחיים באמצעות הדמיות תלת מימד מתקדמות . אנו משתמשים בטכנולוגיות הטובות ביותר להצגה של תכניות וסיוע ללקוחותינו ביצירת תמונה ברורה של הפרויקט עוד לפני שהבנייה התחילה.

פרויקטים מנהליים

הפרויקט המנהלי מהווה את היסוד בכל הטמעה נכונה של תכנית עבודה. ב- Interade Suppliers, אנו מבצעים את העיצוב של עבודות, התקנים ומבנים. יש לנו אדריכלים ומהנדסים בשביל הפיתוח של הפרויקטים שלנו, המלווים ותומכים בלקוחותינו לאורך כל השלבים, מהתכנון הראשוני ובחירת החומרים, ועד לתוצאה הסופית.

שרטוטי פרויקטים ראשוניים

השלב הראשון בפרויקט הוא תיעוד של כל הפרמטרים בתוך העיצוב. לרוב, זה אומר סיוע לבעלים להשיג סקירה של הנכס, יחד עם ניתוח גיאו-טכני. אם מדובר בפרויקט שיפוץ, העבודה הראשונית כוללת גם מדידה של הבניין הקיים. אנו עוברים על התקנות האזוריות, יחד עם רגולציות הבנייה, על מנת להבטיח תהליך חלק לאורך כל הדרך.

הערכת חומרים

MTO

לפני שניתן להתחיל את הפרויקט, צריך להעריך את כמויות החומרים הדרושים להשלמתו. הערכה זו, נותנת אינדיקציה לעלויות הפרויקט המעורבות בהתקנה ובנייה של החומרים הללו. הצוות שלנו יעזור לך להעריך את היקף הפרויקט, ויאפשר לך לדמיין במדויק ולהפנים את הגודל והעלות של כל פרויקט.

מדידות

פרויקטים מורכבים נעשים פשוטים יותר כאשר אתה מפרק אותם לתהליך עבודה מדיד. בעלי בתים ועסקים, לעיתים עוצרים את התכנון ו\או הבנייה של פרויקט חדש עקב עלויות לא צפויות. למרבה המזל, האופן שבו אנו מתמודדים עם כל פרויקט אדריכלי, הוא באמצעות מעקב אופטימלי אחר תכנית מדידה - שהופכת את המאיים לבר ביצוע.

עיצוב גרפי ועיצוב פנים

ב- Interade, אנו דואגים שכל ההיבטים של אאוטסורסינג אדריכלי מכוסים, כולל עיצוב. אנו מספקים את הצרכים העיצוביים שלך, עבור כל פרויקט שעשוי להיות לך. צוות המעצבים המקצועיים שלנו מספק תוצאות איכותיות ומרשימות, פעם אחר פעם.

תמיכה אדמיניסטרטיבית

גדילה עקבית ויצירה של נישת שוק הם שניים מהגורמים החשובים ביותר ביצירה של חברה משגשגת. קיימים היבטים רבים שבעל העסק צריך לדאוג להם. להיעצר ע"י עבודות תובעניות בזמן, מסיח את דעתך מהדברים שחשובים באמת. אנו יכולים להציע שירותים אדמיניסטרטיביים שיתמכו בחברה שלך ויעזרו לה לרוץ. כאשר כל שקל נחשב, והזמן שלך הוא כל כך חשוב, אנו דואגים שהצוות שלך יעבוד בצורה האפקטיבית ביותר.

היתרונות של Interade

0

מהחברות משתפות איתנו פעולה למעלה מ-3 שנים

0

מלקוחות החברה הרחיבו את רשימת השירותים שאנו מציעים

0

מהלקוחות ממשיכים לחוזה נוסף אתנו

0

NPS בשנה האחרונה